Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6718 dni temu

Ogłoszenie numer: 18271, z dnia 2006-02-23

Media Office sp. z o.o. to firma prężnie działająca na rynku usług i rozwiązań mobilnych. To także miejsce skupiające sumiennych i kreatywnych ludzi, którzy realizują ambitne i trudne projekty. Media Office sp. z o.o. systematycznie rozwija skalę i zakres działalności.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami handlowymi Pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych i indywidualnych Czynny udział w przetargach Tworzenie i aktualizacja oferty Współpraca z innymi działami w zakresie rozwoju produktu Doradztwo dla klientów firmy

Wymagania

Dobra orientacja w rynku oraz znajomość produktów branży IT Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów IT Doświadczenie w samodzielnym konstruowaniu ofert handlowych Znajomość procedur przetargowych w tym dla sektora publicznego Oczekujemy: Aktywności i samodzielności w pozyskiwaniu i obsłudze klientów Wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych Dynamicznej osobowości Wyższego wykształecnia Znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników własnej pracy