Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6721 dni temu

Ogłoszenie numer: 18182, z dnia 2006-02-20

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy działającej w branży mebli biurowych. Firma ta jest dystrybutorem znanego producenta mebli biurowych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HANL./MEBLE

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - zdobywanie nowych klientów i obsługa już istniejących; - prezentacje oferty firmy; - negocjowanie warunków sprzedaży.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w branży meblowej; - konieczne posiadanie własnego samochodu (pracodawca zwraca koszty eksploatacji).

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie składa się z solidnej części stałej i prowizji.