Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Pamela Enterprise
Ożarów Mazowiecki
praca stacjonarna
6762 dni temu

Ogłoszenie numer: 17207, z dnia 2006-01-10

Producent i dystrybutor wyrobów pończoszniczych istniejący od 10 lat na rynku

Handlowiec

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska

•pozyskiwanie, obsługa i utrzymanie dotychczasowych klientów •sumienność i dobra organizacja pracy •składanie ofert, negocjacje handlowe •opieka serwisowa klientów

Wymagania

•wykształcenie min. średnie •doświadczenie na podobnym stanowisku •komunikatywność i kreatywność •dyspozycyjność i nastawienie na sukces •obsługa komputera i programu WFMAG •mile widziana znajomość zasad współpracy z sieciami

Oferujemy

•szkolenie w zakresie sprzedawanych produktów •umowa o pracę •wynagrodzenie podstawowe + prowizja od osiąganych wyników •samochód i telefon służbowy