Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Robbo Computer
Piaseczno
praca stacjonarna
6878 dni temu

Ogłoszenie numer: 16902, z dnia 2005-12-19

Systemy informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, lokalny dostawca internetu.

Handlowiec

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Do zadań należeć będzię: zdobywanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów firmy,

Wymagania

-prawo jazdy B, -znajomość sprzętu sieciowego, -znajomość sprzętu komputerowego i peryferii, -doświadczenie w pracy na stanowsku handlowca (najlepiej w firmie informatycznej), -mile widzane doświadczenie z zakresu projektowania sieci teleinformatycznych, -mile widziana znajomość podstaw HTML. -wiek 22-28 lat, płeć obojętna :-) -osoba z okolic Piaseczna lub południowej Warszawy, -praktyka serwisowa

Oferujemy

oferujemuy zatrudnienie w rozwijającej się cały czas branży, stałe wynagrodzenie, praca w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy,