Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Biznes Partner Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4721 dni temu

Ogłoszenie numer: 165270, z dnia 2011-09-12

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego o nr rej. 491 poszukuje kandydata do własnych struktur na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: H/09

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych w zakresie sprzedaży usług HR (pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego);
  • Prowadzenie prezentacji oraz kompleksowe sporządzanie ofert handlowych;
  • Analizowanie rynku i działań konkurencji;
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji umów;
  • Promowanie usług i produktów firmy w kontaktach formalnych i nieformalnych;
  • udowanie długofalowych relacji z Klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Doświadczenie w zakresie usług HR oraz na stanowisku przedstawiciela handlowego;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Znajomość pakietu MS Office, Internetu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę);
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia;
  • Niezbędne narzędzia pracy ( telefon komórkowy, komputer, samochód do dyspozycji służbowej)
  • Interesującą pracę w prężnie działającej firmie.