Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

INS Information Network Support
Wrocław
praca stacjonarna
4828 dni temu

INS jest firmą usługowo-handlową działającą na terenie całej Polski od 1998 roku.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę sieci IT z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Handlowiec

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji handlowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność i konsekwencja
  • Doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szansę realizacji własnych pomysłów