Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Elpio Sp z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4814 dni temu

Ogłoszenie numer: 149741, z dnia 2011-06-10

Jesteśmy firmą handlową z branży telekomunikacyjnej . specjalizującą się w dostawach  sprzętu na rynek związany  z szeroko pojętą telewizją kablową , telewizją satelitarną oraz DVB-T

Handlowiec

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami
  • Przygotowywanie ofert
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Nadzór nad sklepem  internetowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne  min. licencjat
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny )
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym  stanowisku (najlepiej w branży)

Oferujemy

  • Dobrą i stabilną pracę w nowoczesnej firmie
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię zależną od osiąganych efektów
  • Szkolenia branżowe
  • Umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy i życzliwą atmosferę w zespole

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN