Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek, Chełmno, Świecie nad Wisłą
praca stacjonarna
4978 dni temu

Ogłoszenie numer: 136769, z dnia 2011-03-10

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek, Chełmno, Świecie nad Wisłą

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz reprezentowanie firmy na podległym terenie,
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych, realizacja założonych celów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Pełna dyspozycyjność w powierzonym regionie sprzedaży

Oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju i wpływ na własną karierę oraz wynagrodzenie, składające się z części podstawowej oraz prowizji od sprzedaży