Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Mitron Information Systems Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4911 dni temu

Ogłoszenie numer: 132907, z dnia 2011-02-04

Mitron Information Systems Sp. z o.o. jest spółką zależną fińskiego producenta systemów informacji pasażerskiej dla dworców, lotnisk , transportu autobusowego a także mobilnych systemów informacyjnych i monitorujących w pojazdach.
Ze względu na dynamiczny rozwój sektora i rynku w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • przygotowanie ofert, negocjacje cenowe, zwieranie umów
  • monitorowanie rozwoju branży, śledzenie przetargów publicznych
  • współpraca z Działem Technicznym w opracowaniu propozycji technicznej dla Klienta
  • współpraca z Producentem w zakresie polityki handlowej Grupy, śledzenie dostępności nowych produktów i rozwiązań, sugestie co do potrzeb rynku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • preferowane doświadczenia z firm świadczących usługi transportu publicznego
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialność , zaangażowanie, dyspozycyjność
  • udokumentowana praca w dziale sprzedaży minimum 6 miesięcy
  • czynne prawo jazdy kat B
  • upór, zapał , entuzjazm, pozytywne nastawienie
  • mobilność, kreatywność, nastawienie na sukces

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • ciekawa praca w młodym, zaangażowanym zespole w tym także kontakty z naszymi Kolegami i Koleżankami z Finlandii
  • możliwość poznania najnowszych technologii fińskich w zakresie systemów informacji dla transportu publicznego