Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Handlowiec

Handlowiec

ROTOR
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
5018 dni temu

Ogłoszenie numer: 123130, z dnia 2010-11-18

ROTOR

Firma ROTOR zajmuje się dostarczaniem narzędzi i materiałów do obróbki mechanicznej,drewna. W ofercie jest ostrzalnia pił i narzędzi oraz serwis.Teren działania to woj. pomorskie.

Handlowiec

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • obsługa firm produkcyjno-usługowych,
  • doradztwo techniczne,
  • dobór narzędzi i materiałów oraz ich sprzedaż.

Wymagania

  • Wiedza ogólna- techniczna
  • Dobry poziom komunikacji
  • Odpowiedzialność
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia z zakresu znajomości asortymentu, oprogramowania, technik sprzedaży
  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Chętnie zatrudniamy absolwentów szkół technicznych