Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

DREWEX SP.J
mazowieckie, Biuro w Radzyminie / wyjazdy na terenie całej Polski
praca stacjonarna
5222 dni temu

Ogłoszenie numer: 101406, z dnia 2010-06-01

Drewex to renomowana firma z tradycjami ,która istnieje od 1974 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z drewna takich jak :parkiety ,schody i tarasy z drewna litego. Drewex sprzedaje swoje wyroby klientom detalicznym w Warszawie i okolicach jak również wielu sklepom branżowym w całej Polsce.

Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie, Biuro w Radzyminie / wyjazdy na terenie całej Polski

Opis stanowiska

    Szukamy osoby ,która będzie w większości podróżować po Polsce i spotykać się z właścicielami sklepów parkieciarskich, zakładów stolarskich oraz centrów ogrodniczych, oferując produkty Drewexu.(przedstawienie oferty, doradztwo techniczne itd) Oprócz tego uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych. Praca interesująca i w przyjemnej atmosferze, ponieważ Drewex znany jest z produktów wysokiej jakości jak również nowatorskich na rynku (opatentowany system tarasowy szybkiego montażu).

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani absolwenci Technologii Drewna)
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku drzewnego (najlepiej jeśli chodzi o rynek podłóg, schodów i tarasów z drewna)
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • miła aparycja
  • otwartość, komunikatywność, optymizm w działaniu

Oferujemy

  • miłą i spokojną atmosferę pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • samochód służbowy(skoda octavia), telefon
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość awansu