Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

EFOR GROUP Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5199 dni temu

Ogłoszenie numer: 100155, z dnia 2010-05-21

Zajmujemy się świadczeniem usług serwisowych na budynkach.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług i produktów w tym:
    • stała obsługi konserwacji technicznej obiektów
    • usługi projektowania i realizacji systemów kontroli dostępu CCTV
    • oferowanie produktów: kolektory słoneczne, klimatyzacja, inne
    • przeglądy i audyty techniczne i budowlane
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie, aktywna sprzedaż
  • Współpraca z Zarządcami i Administratorami Obiektów biurowych lub Wspólnot

Wymagania

  • Znajomość funkcjonowania i obsługi obszaru „Zarządzania Nieruchomościami”
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie relacji z klientami firmy
  • Wykształcenie techniczne lub wyższe – wiedza ogólna techniczna
  • Skuteczność prowadzonych działań handlowych
  • Samodzielność w planowaniu czasu pracy
  • Orientacja na cel
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy