Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec z perfekcyjnym jęz. angielskim

INSGRAF Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4879 dni temu

Ogłoszenie numer: 141181, z dnia 2011-04-07

Nasza Spółka jest uznanym na polskim rynku producentem mebli. W związku z rozszerzeniem obszaru działalności o Wielką Brytanię poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie zagadnienia natury handlowej, związane z prowadzoną przez naszą firmę działalnością na terenie Wielkiej Brytanii, a w szczególności:

  • Telefoniczną obsługę Klientów z Wielkiej Brytanii
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert
  • Tłumaczenia, pracę nad zawartością sklepu internetowego i katalogu
  • Raportowanie

Wymagania

  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Biegła umiejętność poruszania się w środowisku Microsoft Windows
  • Systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Szkolenie z zakresu produktów firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie