Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Handlowiec (wynajem maszyn)

EWPA Majster Sp. z o.o.,
Gdańsk
praca stacjonarna
5804 dni temu

Ogłoszenie numer: 49822, z dnia 2008-09-23

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm. )”

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Ogólnopolska sieć wypożyczalni maszyn i urządzeń budowlanych z siedzibą w Komornikach k/Poznania poszukuje do Oddziału w Gdańsku HANDLOWCA DS. SPRZEDAŻY I WYNAJMU MASZYN BUDOWLANYCH na terenie województwa pomorskiego

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie, - doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca/przedstawiciela handlowego - obsługa komputera (program Microsoft Office ) - komunikatywność, upór w dążeniu do celu - wysoka aktywność w działaniu, zaangażowanie - prawo jazdy kat. B - gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

- stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy - duże możliwości rozwoju - szkolenia w kraju i zagranicą