Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
HANDLOWIEC w zakresie sprzedaży: 1) sprzętu komputerowego i usług informatycznych/ 2) kserokopiarek

Hardsoft-Telekom
Poznań
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 50216, z dnia 2008-10-01

Sprzedaż sprzętu komputerowego, oprogramowania. Rozwiązania IT, usługi serwisowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SMB2

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie klientów oraz sprzedaż produktów i usług firmy
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży
  • prezentowanie oferowanych rozwiązań
  • kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku
  • Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy handlowca
  • znajomość aktualnego rynku, sprzętu i oprogramowania komputerowego,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • wytrwałość i chęć ciągłego uczenia się
  • umiejętność nawiązania i utrzymania pozytywnych relacji z klientem
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • komunikatywność i empatia podczas prowadzenia rozmów handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży kserokopiarek 2)
  • Oferujemy

  • wysokie zarobki, zależne od zaangażowania i wyników
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych