Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec w sklepie internetowym abcprezentacji.pl

Business Group
Warszawa
praca stacjonarna
4776 dni temu

Ogłoszenie numer: 156685, z dnia 2011-07-18

Poszukujemy handlowców otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do rozwoju swoich umiejętności i szukających stabilnej pracy na wiele lat, które chcą się rozwijać właśnie w tej branży i którym sprzedaż i praca z klientem sprawia przyjemność.

Handlowiec będzie zajmował się obsługą sklepu abcprezentacji.pl, skierowanego głównie do sektora edukacyjnego i instytucyjnego, ale także obsługującego klientów biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, odnosisz sukcesy i sprawdzasz się na stanowisku handlowca - ta praca jest dla Ciebie

Do obowiązków należeć będzie m.in.:

  • Obsługa dotychczasowych Klientów firmy
  • Przygotowywanie ofert
  • Utrzymywanie kontaktów z dystrybutorami i producentami
  • Spotkania z klientami , prezentacje produktów
  • Dobieranie odpowiedniego sprzętu wg wymagań klienta
  • Aktywny wpływ na kształt oferty sprzedażowej
  • Sprzedaż poprzez sklep internetowy, telefon i poprzez bezpośredni kontakt z Klientem

Wymagania

  • Niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, tablic interaktywnych lub sprzętu biurowego (niszczarki, bindownice, gabloty, flipcharty)
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w sklepie internetowym
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i negocjacji z klientami
  • Umiejętność doboru właściwego sprzętu do warunków lokalu
  • Język angielski komunikatywny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podzielność uwagi
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Sprawne posługiwanie się komputerem, internetem i językiem polskim
  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole
  • Wynagrodzenie motywacyjne
  • Cykl szkoleń poszerzających wiedzę z zakresu branży AV i biurowej
  • Miejsce pracy - Wawelska 26, poniedziałek-piątek 9-17.00