Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
HANDLOWIEC W DZIALE SPRZEDAŻY HURTOWEJ

WITTCHEN Spółka Akcyjna
łódzkie, region Mazowiecki, Łódzki, Wielkopolski
praca stacjonarna
4946 dni temu

Do centrali w Łomiankach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: region Mazowiecki, Łódzki, Wielkopolski

Zadania:
  • Budowanie sieci sprzedaży na towary Wittchen i Vip Collection – pozyskiwanie nowych klientów i obsługa już istniejących.
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Umawianie spotkań handlowych, samodzielna prezentacja i sprzedaż towarów Wittchen i Vip Collection.
  • Dbanie o wizualizacje towarów Wittchen i Vip Collection.
  • Windykacja należności od klientów
  • Kontrola nad zatowarowaniem komisów - utrzymywanie optymalnego zatowarowania, dbanie o rotacje towarów.
  • Dystrybucja materiałów POS.
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w pracy,
  • kreatywność i zapał
  • wykształcenie wyższe ,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • lojalność i dyskrecja,
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań z nastawieniem na osiąganie założonych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • służbowy samochód,
  • telefon,
  • laptop,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń związany z osiągniętymi wynikami

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)