Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Handlowiec Terenowy

Grudnik Sp. z o.o.
dolnośląskie, woj. dolnośląskie
praca stacjonarna
4945 dni temu

Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Zadania:
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
  • podtrzymywanie  relacji  z  dotychczasowymi klientami
  • realizowanie strategii handlowej firmy
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert dla klientów
Wymagania:
  • znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem
  • premiowym   samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon