Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec/technik Do Obsługi Ścian Video

TSB
Warszawa
praca stacjonarna
6900 dni temu

Ogłoszenie numer: 13047, z dnia 2005-08-25

TSB

Firma TSB istnieje na rynku polskim od 10 lat i działa w segmencie wypożyczeń systemów wizyjnych takich jak projektory multimedialne, ekrany plazmowe, ściany wizyjne i ekrany diodowe. Urządzenia które posiadamy zapewniają widowiskowy sposób prezentacji szerszej publiczności wielu dużych wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski, konferencji, jak i produkcji telewizyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Handlowiec: *organizacja imprez (sportowe, artystyczne, targowe,) w oparciu o wykorzystanie ścian wizyjnych * przygotowywanie umów, tworzenie ofert *kontakty z kluczowymi klientami, pozyskiwanie nowych Technik: * montaż/demontaż ścian wizyjnych * strojenie ścian wizyjnych

Wymagania

Handlowiec: *komunikatywność *łatwość nawiązywania kontaktów *umiejętność pracy w zespole *znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym Technik: *podstawowa znajomość elektroniki *dyspozycyjność

Oferujemy

*pracę w miłym zespole *możliwość rozwoju *udział w wielu ciekawych wydarzeniach