Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Handlowiec Systemów Klasy ERP

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6431 dni temu

Ogłoszenie numer: 27241, z dnia 2007-03-12

Nasz Klient to lider w branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HED/0806/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - aktywne poszukiwanie klientów oraz sprzedaż produktów i usług firmy we współpracy z doświadczonymi handlowcami, - aktywne poszukiwanie klientów (w tym telemarketing), - identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów na usługi branży IT (rynek aplikacji), - przygotowanie i koordynowanie prezentacji produktów oraz ofert handlowych, - realizacja Indywidualnego Planu Sprzedaży, - analiza informacji ze „świata biznesu”, - wspomaganie innych pracowników zespołu handlowego, - ewidencja wszystkich działań handlowych, kontakty w systemie CRM.

Wymagania

- wiedza z zakresu ogólnej funkcjonalności oraz rynku systemów ERP dla średniego segmentu rynku, ogólna wiedza na temat branży IT – trendów nowości; pożądana wiedza dodatkowa - wiedza z zakresu funkcjonalności i rynku rozwiązań CRM i Hurtowni Danych, - min. 2 lata doświadczenia zawodowego, - bardzo dobra obsługa komputera, - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - prawo jazdy.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki pracy, - możliwość dalszego rozwoju zawodowego, - pakiety szkoleń.