Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
HANDLOWIEC STACJONARNY

TG Instalacje Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4896 dni temu

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje do Filii w Bydgoszczy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • Obsługa klienta w miejscu sprzedaży;
  • Przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami Klienta;
  • Kontrola należności;
  • Bieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury);
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami;
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość branży instalacyjno – grzewczej;
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;