Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec - sprzedaż oprogramowania

TTS Company Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4134 dni temu

Ogłoszenie numer: 268487, z dnia 2013-04-03

TTS Company Sp. z o. o. jest specjalizowanym sprzedawcą i dystrybutorem oprogramowania komputerowego. Aktualnie posiadamy w ofercie programy autorstwa ponad 300 firm, zarówno polskich jak i zagranicznych. Należymy do notowanej na NewConnect grupy APN Promise.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż oprogramowania komputerowego do firm i instytucji,
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki finansowe.