Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Handlowiec / sprzedawca / przedstawiciel handlowy

P. S. TRADING
mazowieckie
praca stacjonarna
6365 dni temu

Ogłoszenie numer: 26916, z dnia 2007-03-12

Firma P.S.Trading (rok założenia - 1992). Import, eksport, hurt. Narzędzia i akcesoria budowlane profesjonalne oraz DIY. Przedstawiciel producentów krajowych oraz marek: CONDOR, ULTRA, DIAGER, JEPSON, BEARGRIP, NOBEX.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz ich obsługę, tzn. opracowywanie ofert, zamówień, itp. Obowiązki te wymagają zarówno pracy w biurze, jak i w terenie.

Wymagania

Silna osobowość, zdolności interpersonalne, zdecydowanie w działaniu, orientacja na wyniki. Min. 2 l. doświadczenia w sprzedaży, wykształcenie min. średnie, obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, wiek 28-35 l. , znajomość branży mile widziana.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość samorealizacji, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny uzależniony od osiąganych rezultatów.