Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Handlowiec - specjalista ds. sprzedaży

AWEXIM sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
6440 dni temu

Ogłoszenie numer: 26928, z dnia 2007-03-02

AWEXIM Sp. z o.o., polski przedstawiciel firmy WIKUS będącej światowym liderem w zakresie produkcji pił taśmowych, poszukuje pracowników z województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

- bieżąca profesjonalna obsługa klientów, w tym próby wdrożeniowe pił taśmowych oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych narzędzi skrawających, - pozyskiwanie wyspecjalizowanych dystrybutorów branżowych, - organizacja szkoleń i akcji promocyjnych, - realizacja planów budżetowych, - współpraca z zespołem.

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne w zakresie obróbki skrawaniem lub mechaniczne, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, odbyte szkolenia z zakresu technik sprzedaży i negocjacji handlowych będą dodatkowym atutem, - praktyczna znajomość pakietu MS Office, - samodzielność i kreatywność oraz zdolności organizacyjne, - wysoka kultura osobista, - dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi w obsługiwanym regionie.

Oferujemy

- umowę o pracę po pomyślnie odbytym okresie próbnym, - atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym, - możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkoleń i awansu, - współpracę w prężnym zespole, szkolenia oraz kontakty z międzynarodowym środowiskiem, - samochód i telefon służbowy.