Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
handlowiec / serwisant

P.H.U. Hakon
Gdynia
praca stacjonarna
6089 dni temu

Ogłoszenie numer: 37591, z dnia 2007-12-13

Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na trójmiejskim rynku usług outsourcingu informatycznego. Świadczym również usługi serwisowe dla klientów indywidualnych.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Sprzedawca/serwisant w punkcie obsługi klienta. Obsługa zadań serwisowych u klietów biznesowych.

Wymagania

Bardzo dobrej znajomości budowy komputera Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych i aplikacji biurowych Microsoft Dobrej znajomości branży komputerowej Dobrej znajomości zagadnień budowy sieci komputerowch Umiejętności diagnozowania uszkodzeń i wymiany podzespołów komputerowych Umiejętności analizy potrzeb klienta i doradzania optymalnych rozwiązań Mile widzimy: Znajomość języka angielskiego Znajomość systemów operacyjnych Linux i Novell Znajomość systemów ratalnych Prawo jazdy B

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Sympatyczną atmosferę pracy Możliwość rozwoju, dokształcania oraz szkoleń Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wpływania na jego wysokość