Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
HANDLOWIEC - SALES MANAGER

SKANDIUS
Łódź
praca stacjonarna
5886 dni temu

Ogłoszenie numer: 44912, z dnia 2008-06-04

SKANDIUS

Międzynarodowe doradztwo biznesowe

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Szwedzka firma z branży produkcyjnej zatrudni HANDLOWCA do nowo utworzonego oddziału w Polsce - w Łodzi.
  • Praca poprzedzona szkoleniem w Szwecji i okresem próbnym w Gdańsku
  • Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży (preferowana branża B2B)
  • Znajomość technik sprzedaży i zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i łatwość nawiązywania kontaktu z klientami
  • Umiejętność szybkiego uczenia się zagadnień technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka szwedzkiego
  • Mile widziane osoby po 30 roku życia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i szybkiego awansu
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.