Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Handlowiec / Przedstawiciel handlowy

FOR LIGHT
Bytom
praca stacjonarna
5139 dni temu

Ogłoszenie numer: 115157, z dnia 2010-09-23

Firma z branży oświetleniowej dystrybutor produktów Osram i Philips poszukuje

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz opieka nad stałymi Klientami,
  • budowanie pozytywnej i trwałej relacji z klientem,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa zamówień i transakcji,
  • przeprowadzanie spotkań.
  • wykonywanie określonych prac biurowych

Wymagania

  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność samodzielnego działania
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu,
  • obsługa komputera (MS Office, Internet),
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodyscyplina i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy