Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Handlowiec / Projektant mebli na zamówienie

DREWEX SP.J
mazowieckie, Warszawa ul.Puławska
praca stacjonarna
4828 dni temu

Ogłoszenie numer: 149356, z dnia 2011-05-27

Drewex to renomowana firma z tradycjami, która istnieje od 1974 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z drewna takich jak: parkiety, schody i tarasy z drewna litego. Drewex sprzedaje swoje wyroby klientom detalicznym w Warszawie i okolicach jak również wielu sklepom branżowym w całej Polsce.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa ul.Puławska

Opis stanowiska

    Osoba, której szukamy będzie spotykała się w naszym salonie z klientami detalicznymi oraz projektantami wnętrz, którzy chcą zamówić w naszej firmie ekskluzywne meble fornirowane lub lakierowane takie jak szafy, garderoby, biblioteki itd.

Wymagania

  • wykształcenie min średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • niezbędne jest doświadczenie przy projektowaniu mebli na zamówienie (kwestie techniczne: okucia, rodzaje pokryć, rozwiązania konstrukcyjne)
  • ogólne zainteresowanie i śledzenie trendów w tematyce wyposażenia wnętrz
  • znajomość profesjonalnego programu do projektowania mebli
  • miła aparycja

Oferujemy

  • miłą i spokojną atmosferę pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełny etat