Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Ursynów
Handlowiec na woj.mazowieckie

NAGMA Ryszard Nagielski
Warszawa, Ursynów
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9213355, z dnia 2024-08-18

BRANŻA - PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

Kim jesteśmy?

Polską, rodzinną firmą z branży chemicznej działająca na rynku od ponad 15 lat. Nastawiamy się na kompleksową obsługę, w tym doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem czystości w zakładach, sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych oraz usługi serwisowe.

Zależy nam na długofalowej współpracy z Klientami dbając o najwyższy standard obsługi w województwie mazowieckim, łódzkim i lubelskim.

Od kilkunastu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodącego na rynku producenta profesjonalnej chemii.

Szukamy do zespołu handlowego osoby, która lubi pracę z Klientem, potrafi samodzielnie organizować swój czas pracy i jest nastawiona na wynik.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w województwie mazowieckim
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Sprzedaż szeroko pojętego asortymentu do utrzymania czystości (środki chemiczne, odzież jedno- i wielorazowa, maszyny itp.)
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Doradztwo i wsparcie dla Klientów, pomagając im w wyborze produktów najlepiej odpowiadających ich potrzebom
  • Skuteczne negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata poparte referencjami
  • Sukcesy sprzedażowe
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca hybrydowa (2 dni w biurze)
  • Bazę klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; złożone z wynagrodzenia podstawowego + trzech prowizji: miesięcznej, kwartalnej i rocznej
  • Samochód służbowy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb
  • Stałe wsparcie przełożonego, zespołu terenowego i stacjonarnego oraz pomoc merytoryczną i produktową
  • Jasne zasady rozwoju i awansu
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Polska firma z branży chemicznej działająca na rynku od ponad 12 lat. Jesteśmy nastawieni na kompleksową obsługę czyli sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych oraz odzieży jednorazowej i maszyn, doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem czystości w zakładach oraz serwis.