Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Handlowiec-Koordynator

EWPA Majster Sp. z o.o.,
Łódź
praca stacjonarna
5361 dni temu

Ogłoszenie numer: 86585, z dnia 2010-01-13

Ogólnopolska sieć sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych z siedzibą w Komornikach k/Poznania poszukuje do Oddziału w Łodzi

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami w dziedzinie wynajmu i sprzedaży maszyn budowlanych

Wymagania

  • umiejętność skutecznego przekonywania klienta do danego produktu;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami;
  • wykształcenie co najmniej średnie zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, asertywność, wytrwałość

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia.