Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Handlowiec- Konsultant Klienta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wałbrzych
praca stacjonarna
6465 dni temu

Ogłoszenie numer: 26176, z dnia 2007-02-06

Nasz Klient to lider w branży reklamy.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Nr Ref.: HKK/1506/07

Opis stanowiska

Zadania: - osiąganie założonych planów sprzedaży, - utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami w regionie, - pozyskiwanie nowych klientów, - monitorowanie sytuacji rynkowej w regionie, - prowadzenie negocjacji cenowych.

Wymagania

- znajomość zagadnień druku wielkoformatowego na maszynach rolowych, - znajomość technik i zagadnień reklamy zewnętrznej oraz technik sprzedaży i negocjacji handlowych, - doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/handlowca w organizacjach związanych z drukiem wielkoformatowym, - doświadczenie w realizacji zleceń z zakresu reklamy zewnętrznej, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, - umiejętność prowadzenia telemarketingu, - komunikatywność.

Oferujemy

- odpowiedzialną, pełna wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników.