Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Sieradz
Handlowiec-Kierownik Regionu "Wielkopolska"

RESPONSE
Sieradz
praca stacjonarna
5368 dni temu

Ogłoszenie numer: 79397, z dnia 2009-11-04

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań i usług z zakresu technologii informatycznych i telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Sieradz

Opis stanowiska

Zadaniem kandydata będzie samodzielna sprzedaż pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw zgodnie z obowiązującym w Spółce Response modelem procesu sprzedaży. Kandydat będzie również rozwijać sprzedaż do istniejących klientów. Powinien zgłaszać kreatywne innowacje w zakresie procesu sprzedaży oraz uczestniczyć w rozwoju rynku na terenie regionu „Wielkopolska”.

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie,
  • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w kanale B2B),
  • prawo jazdy,
  • szybkość przyswajania nowej wiedzy,
  • otwarta komunikacja,
  • kreatywność.

Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży systemów klasy ERP,
  • zbudowane relacje biznesowe na rynku małych i średnich przedsiębiorstw w Wielkopolsce.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • profesjonalne wdrożenie do nowej pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez profesjonalne szkolenia.