Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec IT

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6262 dni temu

Ogłoszenie numer: 30122, z dnia 2007-06-07

Serwis Personalny Sp. z o.o. Obsługa Kadrowo-Płacowa, Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Zawodowego www.serwispersonalny.pl

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Nr ref.:GW/SP/H

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy z branży informatycznej, specjalizującej się w obszarze bezpieczeństwa IT poszukuje kandydatna na stanowisko HANDLOWCA

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży usług B2B - znajomość branży informatycznej będzie dodatkowym atutem - wykształcenie wyższe - znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

pracę w młodym dynamicznym zespole - atrakcyjny system wynagradzania - pakiet profesjonalnych szkoleń - samochód służbowy