Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żywiec
Handlowiec It - Systemy Sieciowe

Work Express Sp.zo.o.
Żywiec, Żywiec, Czechowice - Dziedzice
praca stacjonarna
6766 dni temu

Ogłoszenie numer: 18414, z dnia 2006-03-10

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Żywiec, Żywiec, Czechowice - Dziedzice

Nr Ref.: 5201/P/HIT/WE

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów, - rozwijanie asortymentu u stałych klientów, - przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, - nadzór nad realizacją zamówień, - dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w branży minimum 2 lata, własna baza klientów mile widziana, czynne prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego mile widziana. dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, - komunikatywność, - samodzielność, - doskonała organizacja pracy, - umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie, wyposażone stanowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia.