Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Handlowiec IT/Opiekun Klienta

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5800 dni temu

Ogłoszenie numer: 49300, z dnia 2008-09-11

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o. (1428/1b) zajmuje się poszukiwaniem kandydatów do pracy z różnych branż, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów w kraju i za granicą. Działamy na rynku już od roku 2003 i dzięki prężnemu rozwojowi, pozyskujemy wciąż nowych klientów. Posiadamy także szeroką bazę kandydatów do pracy. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HIT/SP/POZ

Opis stanowiska

Młoda, dynamicznie się rozwijająca firma informatyczna zatrudni handlowca, który zająłby sie sprzedażą usług firmy na terenie całego kraju. Wśród podstawowych obowiązków takiej osoby będzie nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale także opieka nad nimi, reprezentowanie firmy i jej oferty.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w branży informatycznej (systemach bezpieczeństwa informatycznego)min. 2 lata - wykształcenie wyższe, informatyczne - znajomość zagadnień z branży IT - język angielski w stopniu komunikatywnym - łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych - umiejętność prowadzenia prezentacji biznesowych oraz rozmów handlowych - umiejętności negocjacyjne - kreatywność - poczucie humoru

Oferujemy

- wszelkie standardowe narzędzia pracy handlowca - atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet motywacyjny - pracę w młodym zespole - możliwość samodzielnego działani