Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec - firma komputerowa

PRIMAR-IT
Warszawa
praca stacjonarna
7131 dni temu

Ogłoszenie numer: 9939, z dnia 2005-04-19

PRIMAR-IT

Firma komputerowa, integrator systemow informatycznych oraz dostawca sprzetu komputerowego i oprogramowania, poszukuje pracownika na stanowisko: handlowiec , konsultant.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa klientów instytucjonalnych , B2B, nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, realizacja kontraktów, logistyka, przygotowywanie promocji handlowych, realizacja nowych projektów.

Wymagania

Wymagana znajomosc branzy komputerowej, orientowania sie w aktualnie obowiazujacych technologiach i rozwiazaniach informatycznych, jezyk angielski, mile widziane wlasne kontakty handlowe i prawo jazdy. Od wszystkich kandydatów oczekujemy silnej motywacji do samodzielnej pracy i checi osiagniecia sukcesu.

Oferujemy

Firma komputerowa, integrator systemow informatycznych oraz dostawca sprzetu komputerowego i oprogramowania, poszukuje pracownika na stanowisko: Handlowiec / Konsultant handlowy Praca wykonywana jest w pełnym wymiarze godzin, na miejscu, w Warszawie. Wymagana znajomosc branzy komputerowej, orientowania sie w aktualnie obowiazujacych technologiach i rozwiazaniach informatycznych, jezyk angielski, mile widziane wlasne kontakty handlowe i prawo jazdy. Od wszystkich kandydatów oczekujemy silnej motywacji do samodzielnej pracy i checi osiagniecia sukcesu. W zamian zapewniamy: - atrakcyjne wynagrodzenie i premia za wyniki, - mozliwosc rozwoju i zdobywania oswiadczenia zawodowego, - interesujaca prace w mlodym, dynamicznym zespole.