Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec ERP

HandSoft Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 144387, z dnia 2011-04-21

Firma HandSoft Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego oraz we wdrożeniach systemów ERP. Współpracujemy z klientami krajowymi i zagranicznymi z branż leśnych, wodociągowych, usługowych, produkcyjnych i innych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie i prezentacja ofert
  • negocjacje i utrzymywanie relacji z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • udział przy tworzeniu strategii sprzedażowej

Wymagania

  • empatia i łatwość nawiązywania kontaktów
  • determinacja w dążeniu do celu
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • chęć uczenia sięz
  • najomość technik negocjacji i sprzedaży
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży będzie dodatkowym atutem - mile widziane doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość pracy zdalnej, w elastycznym zakresie czasu
  • możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne szkolenia
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja uzależniona od efektów
  • możliwe zatrudnienie w formie umowy-zlecenia lub „samozatrudnienia"