Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Handlowiec Ds. Usług Informatycznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6473 dni temu

Ogłoszenie numer: 25919, z dnia 2007-01-29

Klient Personnel College BG Doradztwo Kadrowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HUD/2605/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - organizacja i prowadzenie konferencji i seminariów, - pozyskiwanie klientów w zakresie Portalu Korporacyjnego oferowanego przez firmę, - przygotowanie ofert handlowych, - prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać umiejętność skutecznej i profesjonalnej prezentacji, przygotowywania oraz redagowania poprawnych merytorycznie ofert handlowych. Dodatkowo powinna posiadać takie cechy i umiejętności jak: - samodzielność, - łatwość komunikowania się z otoczeniem, - wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne), - prawo jazdy kat. B, - znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym, - znajomość zagadnień handlowych związanych z hurtownią danych, obiegu dokumentów, - doświadczenie handlowe w branży IT (min. 1 rok).

Oferujemy

- atrakcyjne warunki pracy, - możliwość dalszego rozwoju zawodowego, - szkolenia.