Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Handlowiec ds sprzedaży olejów i smarów przemysłowych

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
6445 dni temu

Ogłoszenie numer: 25832, z dnia 2007-01-25

Handel hurtowy olejami smarowymi

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Rozpoznawanie potrzeb rynku przemysłowego Pozyskiwanie nowych klientów Tworzenie kompleksowych ofert wraz z doradztwem technicznym Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami i zdolność negocjacji

Wymagania

Fachowa wiedza w zakresie olejów i smarów dla przemysłu Mile widziana znajomość branży i doświadczenie w sprzedaży Wykształcenie minimum średnie Obsługa komputera Prawo jazdy Dyspozycyjność Miejsce zamieszkania Kalisz lub Konin

Oferujemy

Dobre warunki zatrudnienia poprzez motywacyjny system wynagrodzeń Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji szkolenie zawodowe