Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Handlowiec ds. kontaktów zagranicznych

Axxel Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
5559 dni temu

Ogłoszenie numer: 62861, z dnia 2009-04-27

W związku z dynamicznych rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: 01/04/09

Opis stanowiska

  • Praca na tym stanowisku polegać ma na aktywnym nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów zagranicznych głównie w języku niemieckim oraz dodatkowo w języku angielskim.
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korespondencji mailowej. Kilka razy w roku wyjazdy na targi zagraniczne i krajowe.
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży oraz prowadzenie negocjacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • biegła znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra obsługa komputera
  • znajomość oprogramowania MS OFFICE
  • komunikatywność
  • miła aparycja
Wysoko oceniana będzie dobra znajomość MS Excel, kreatywność, samodzielność, śmiałość. Zaletą będzie:
  • zamieszkanie w Opolu lub okolicach
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełnym etacie
  • Bezpłatne szkolenia
  • praca w przyjaznym zespole
  • Dodatkowo premie za efekty

Wynagrodzenie

Od 1000 do 5000 PLN