Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec ds. kluczowych klientów

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4984 dni temu

Ogłoszenie numer: 135878, z dnia 2011-03-04

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Stanowisko ukierunkowane na nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi, poprzez rozpoznawanie ich potrzeb, doradztwo oraz wdrażanie odpowiednich rozwiązań w zakresie technicznych zabezpieczeń ochronnych.

Wymagania

  • wiedza z zakresu systemów zabezpieczeń CCTV, SSWIN
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w segmencie klientów kluczowych,
  • rozwijanie relacji z istniejącymi klientami strategicznymi,
  • mile widziana znajomość aplikacji MS Office, AutoCad, Norma
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie, samodzielność, operatywność i odpowiedzialność,
  • znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do regularnych podróży służbowych.

Oferujemy

  • stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny system motywacyjny, narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole w rozwijającej się organizacji.