Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Handlowiec - druk cyfrowy

PIN Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa - Białołęka
praca stacjonarna
4650 dni temu

Ogłoszenie numer: 170319, z dnia 2011-11-22

PIN Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku. Jesteśmy niewielką, stale rozwijającą się firmą o 100% polskim kapitale. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 12-tu pracowników, w tym cztery osoby w dziale handlowym. Świadczymy wyspecjalizowane usługi poligraficzne, oferujemy przede wszystkim druk nośników danych tj. płyty CD / DVD / BD, karty SD, pamięci USB. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą opakowań nośników danych. Usługi świadczymy na rzecz klientów z Polski oraz państw UE. Korzystamy z bardzo wydajnych, zaawansowanych technicznie maszyn. Pracujemy na bazie zgodnego z normami ISO systemu zarządzania obsługi zamówień. Mamy zgrany zespół doświadczonych zawodowo pracowników. Te atuty pozwalają nam na oferowanie produktów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i zadziwiających Klientów terminach realizacji. W związku z planowanym wprowadzeniem do naszej oferty nowych produktów, i związaną z tym potrzebą rozbudowy działu handlowego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Asystent w dziale handlowym

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Białołęka

Opis stanowiska

Stanowisko powstaje w związku z zakupem przez naszą firmę produkcyjnej maszyny do druku cyfrowego Ricoh Pro C901 Graphic Arts Editon.

Zadaniem osoby przyjętej na stanowisko handlowca będzie pozyskanie i obsługa klientów w zakresie sprzedaży druku cyfrowego.

Szukamy osoby do nawiązywania i utrzymywania kontaktów ze stałymi odbiorcami naszych nowych usług. W zakres obowiązków nie wchodzi obsługa maszyny.

Wymagania

Oczekujemy wyłącznie zgłoszeń kandydatów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży usług poligraficznych w:

  • drukarniach offsetowych
  • drukarniach cyfrowych (druk arkuszowy)
  • lub firmach pośredniczących tj. agencje reklamowe

Oferujemy

Przede wszystkim oferujemy nowoczesny, wysokiej jakości, atrakcyjny cenowo  produkt, który w coraz szerszych obszarach z powodzeniem wygrywa konkurencję z drukiem offsetowym. Maszyna Ricoh Pro C901 Graphic Arts Edition jest podstawą strategicznej współpracy firm Ricoh Company Ltd. oraz Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) w zakresie optymalnego połączenia technologii offsetowej i cyfrowej. Nasza firma jako pierwsza w Polsce zainstalowała ten system.

Dopuszczamy wszelkie wzajemnie uzgodnione formy współpracy począwszy od pracy etatowej do zdalnej współpracy między firmami.