Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
HANDLOWIEC- DORADCA TECHNICZNY

PUH INNOTEC PARTNER
Warszawa
praca stacjonarna
5493 dni temu

Ogłoszenie numer: 74020, z dnia 2009-09-03

Firma INNOTEC zajmuje się głównie wprowadzaniem i dostawami chemii samochodowej do warsztatów mechanicznych, blacharni oraz lakierni. Odpowiadamy również za pózniejsze prawidłowe funkcjonowanie przedmiotowych produktów na warsztatach. Bliższe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.innotec-partner.pl lub www.innotec-world.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma INNOTEC jest producentem chemii przeznaczonej dla motoryzacji jak też dla działu przemysłu. Poszukujemy kandydata na stanowisko handlowca- doradcy technicznego, który zajmie się obsługą klientów zarówno od strony handlowej jak i technicznej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego,
  • dyspozycyjności,
  • wysokiej kulury osobistej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dużym atutem będzie znajomość rynku oraz doswiadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej.

Poszukujemy osób ambitnych, pracowitych oraz zdeterminowanych w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony ( po 3 miesiącach),
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku,
  • wynagrodzenie składające się z "solidnej podstawy" oraz prowizji,
  • cykliczne szkolenia dotyczące technik sprzedaży oraz strony technicznej produktów.
Zapraszamy do współpracy.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN