Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Handlowiec - Doradca techniczny

Cezos S.J.
Gdynia
praca stacjonarna
5687 dni temu

Ogłoszenie numer: 56373, z dnia 2009-01-19

Cezos S.J.

Firma Cezos zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu oświetleniowego opartego na diodach LED

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Pozyskiwanie kontaktów, reprezentowanie firmy na rynku krajowym i zagranicznym. Przygotowywanie oferty handlowej, utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami. Doradztwo techniczne.

Wymagania

WYMAGANIA: • wykształcenie wyższe, lub co najmniej średnie techniczne (preferowana specjalizacja: elektronika, elektryka, energetyka) • mile widziane doświadczenie na analogicznych stanowiskach • znajomość branży oświetleniowej (nie jest to jednak wymóg konieczny) • znajomość podstaw elektroniki będzie dodatkowym atutem • znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel • obsługa komputera i internetu • prawo jazdy kategorii B • znajomość języka angielskiego ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • reprezentowanie firmy na zewnątrz • bieżąca współpraca oraz rozwijanie relacji z klientami • rozwój i systematyczne pogłębianie rynku sprzedaży • organizowanie działań mających na celu zbudowanej nowej sieci odbiorców • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków • nadzór nad kompletacją dostaw • promocja firmy i jej produktów

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia niezbędne narzędzia pracy pracę w dynamicznym i miłym zespole