Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
HANDLOWIEC-DORADCA TECHNICZNY

PUH INNOTEC PARTNER
Poznań
praca stacjonarna
5982 dni temu

Ogłoszenie numer: 44812, z dnia 2008-06-02

Firma INNOTEC zajmuje się głównie wprowadzaniem i dostawami chemii samochodowej do warsztatów mechanicznych, blacharni oraz lakierni. Odpowiadamy również za pózniejsze prawidłowe funkcjonowanie przedmiotowych produktów na warsztatach. Bliższe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.innotec-partner.pl lub www.innotec-world.com

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Firma INNOTEC jest producentem chemii przeznaczonej dla motoryzacji jak też dla działu przemysłu. Poszukujemy kandydata na stanowisko handlowca- doradcy technicznego, który zajmie się obsługą klientów zarówno od strony handlowej jak i technicznej. www.innotec-partner.pl lub www.innotec-world.com

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia min. średniego, dyspozycyjności, wysokiej kulury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Dużym atutem będzie znajomość rynku oraz doswiadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób ambitnych, pracowitych oraz zdeterminowanych w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu

Oferujemy

umowę o pracę na czas nieokreślony ( po 3 miesiącach), wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku, wynagrodzenie składające się z "solidnej podstawy" oraz prowizji, cykliczne szkolenia dotyczące technik sprzedaży oraz strony technicznej produktów, pracę w zespole młodych energicznych pracowników. Zapraszamy do współpracy.