Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
Handlowiec/|Doradca Techniczno Handlowy

NORMA 2000 WALDEMAR SUMICKI
Legnica, LUBIN/LEGNICA
praca stacjonarna
5640 dni temu

Ogłoszenie numer: 56485, z dnia 2009-02-10

NORMA 2000 JEST FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W SPRZEDAŻY STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ WRAZ Z USŁUGAMI MONTAŻU.PONADTO W SPRZEDAŻY POSIADA BOGATY ASORTYMENT PARAPETÓW, ROLET I WEWNĘTRZNYCH PRZESŁON PRZECIWSŁONECZNYCH. NA RYNKU POLSKIM DZIAŁA JUŻ OD 11 LAT. www.norma2000.pl

Handlowiec/
Doradca Techniczno Handlowy

Miejsce pracy: Legnica, LUBIN/LEGNICA

Nr Ref.: DTHLU, HLU

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Handlowca należeć będzie:

  • prezentowanie oferty,
  • dobór rozwiązań technicznych,
  • sporządzanie wycen,
  • zawieranie umów.

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, należeć będzie:

  • wykonywanie pomiarów stolarki (okna, drzwi, rolety itp.) w domach u klientów oraz na placach budowy,
  • prezentowanie oferty, dobór rozwiązań technicznych, sporządzanie wycen, zawieranie umów,
  • współpraca z montażystami i kontrola wykonania zleceń.

Wymagania

Handlowiec:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • obsługa komputera.

Doradca Techniczno-Handlowy:

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne),
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego,
  • prawo jazdy kat. B.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia handlowe i branżowe.