Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Handlowiec/ Doradca handlowy

Fabryka Podłóg Biadki Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4844 dni temu

Ogłoszenie numer: 150619, z dnia 2011-06-14

Nasza Fabryka znajduje się w Biadkach i leży w południowej części Wielkopolski. Fabryka Podłóg Biadki to ponad 100 lat tradycji w przemyśle drzewnym. W Biadkach produkujemy TYLKO drewniane podłogi. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliły umocnić naszą pozycję na rynku drewnianych materiałów podłogowych w kraju i za granicą. Ponad 80% naszej produkcji to klienci z Europy miedzy innymi z
Niemiec, Szwajcarii, Francji, Holandii, Danii, Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii.
Doświadczeni pracownicy i stabilna kadra zarządzająca powodują, że jakość naszych produktów utrzymuje się na stałym – wysokim poziomie.
Zapewniamy naszym klientom profesjonalizm obsługi i doradztwa naszej kadry pracowniczej.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
  • ofertowanie
  • monitoring konkurencji
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów
  • fachowe doradztwo techniczne

Wymagania

  • wymagane wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe / handlowe
  • zapał i determinacja do pracy
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • mile widziane doświadczenie w branży drzewnej

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN