Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
HANDLOWIEC do sprzedaży systemów CCTV

Amer P. Serbeński, W. Styczyński s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
4876 dni temu

Ogłoszenie numer: 147788, z dnia 2011-05-12

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • monitorowanie rynku zapotrzebowania na usługi w zakresie CCTV
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz inwestycji
  • przygotowywanie ofert, nadzór nad prowadzonymi pracami od ich rozpoczęcia do zakończenia
  • budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi, nowymi i dotychczasowymi klientami

Wymagania

  • doświadczenie w dziedzinie sprzedaży CCTV
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji handlowych
  • orientacja na wynik i wysoka motywacja osiągnięć
  • konsekwencja w działaniu
  • komunikatywność i zapał do pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w liczącej się na rynku firmie www.amer.pl
  • zatrudnienie na umowę o pracę