Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Handlowiec (call center)

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
5685 dni temu

Ogłoszenie numer: 54302, z dnia 2008-12-26

Instytucja zaufania publicznego tworząca bezpieczeństwo obrotu gospodarczego, kształtująca przyjazny rynek i wpływająca na odpowiedzialność społeczną poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:
  • Pozyskiwanie klientów i pośredników oraz prowadzenie negocjacji w zakresie warunków współpracy;
  • Przygotowywanie ofert współpracy z klientami;
  • Utrzymywanie relacji z klientami w celu monitorowania jakości usług InfoMonitora;
  • Udzielania wyjaśnień klientom w sprawach handlowych;
  • Gromadzenia informacji o rynku i konkurencji;
  • Przygotowywanie baz potencjalnych klientów i pośredników;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów.
Główne zadania:
  • Pozyskiwanie klientów za pośrednictwem telefonu tzw. call center;
  • Analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów;
  • Aktywne poszukiwanie klientów w celu sprzedaży usług i produktów InfoMonitora.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dużej motywacji do realizacji założonego celu;
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • Praktycznej znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) i urządzeń biurowych;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu i telemarketingu.

Oferujemy

  • Pracę, w której połączysz pasję z obowiązkami;
  • Współpracę z ludźmi, którzy wierzą w to, co robią;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i talentów;
  • Możliwość korzystania z pakietu medycznego;
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.