Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Handlowiec branży laboratoryjnej

ALCHEM GRUPA Sp. z o.o
wielkopolskie, Ostrów Wlkp.
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 27003, z dnia 2007-03-05

Ogólnopolska firma zajmująca się sprzedażą odczynników chemicznych i sprzętu laboratoryjnego zatrudni młodego mężczyznę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Ostrów Wlkp.

Opis stanowiska

• Przedstawianie ofert cenowych , negocjacje • Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami • Doradztwo techniczne w dziedzinie chemii laboratoryjnej • Nadzorowanie realizacji zamówień

Wymagania

• Znajomość zagadnień chemii, umiejętność poznawania nowego produktu • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych • Wykształcenie chemiczne lub fizyczne • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych • Skuteczna realizacja planu sprzedaży

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • prowizyjne wynagrodzenie, mozliwość awansu • atrakcyjną, rozwojową pracę • szkolenia